• Nasz nauczyciel finalistą konkursu Nauczyciel Roku 2022!

• Z przyjemnością informujemy, że Pan Przemysław Gryt, który jest nauczycielem przedmiotów zawodowych w ZSM4 został Finalistą konkursu Nauczyciel Roku 2022.

Pan Przemysław Gryt pracuje w naszej szkole od dwóch lat. Na koncie ma wiele sukcesów dydaktycznych, jest cenionym nauczycielem i cieszy się ogromną sympatią wśród uczniów.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za finał, który odbędzie się 11 października 2022 r. na Zamku Królewskim w Warszawie!

Więcej informacji na stronie: glos.pl/nauczyciel-roku-2022-i-nauczyciel-jutr-znamy-juz-finalistow

Dyrekcja ZSM4

• Ślubowanie uczniów klas pierwszych

uprzejmie informujemy, że uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych odbędzie się w dn. 6.10.2022 r. o godz. 9:00 w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa "Nila".

Dyrekcja ZSM4