• DZIEŃ OTWARTY

• Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Zespołu Szkół Mechanicznych nr 4!
            Sobota, 23.03.2024, godz. 9:00-13:00. Czeka na Was mnóstwo atrakcji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

• Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy Lotniczej

• Szanowni Uczniowie,
            mamy zaszczyt zaprosić Was na Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy Lotniczej, który odbędzie się 26 marca 2024 roku. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników lotnictwa, aby wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami w tej pasjonującej dziedzinie. Konkurs będzie składał się z III etapów i będzie obejmował szeroki zakres tematyczny.
            Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 25 marca 2024. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania swojej chęci udziału oraz do poznania szczegółowego zakresu tematycznego poszczególnych etapów u koordynatora konkursu, pana Kamila Brzozowskiego. Czekają na Was nie tylko fascynujące pytania i wyzwania, ale także szansa na zdobycie ciekawych nagród.
            Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

• Konkurs

• Do finału Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej zakwalifikował się uczeń klasy 1E, Krzysztof Steczko. Finał odbędzie się 13 kwietnia w Seminarium Duchownym w Krakowie.

Trzech uczniów (Krzysztof Steczko 1E, Kacper Marchewczyk 1E, Wiktor Winiarz 3B) będzie również reprezentowało Szkołę w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej 18 kwietnia.

Uczniów przygotowała p. Joanna Krzysiak.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!