• Gala "Most do Przyszłości"

• W sali obrad Rady Miasta Krakowa odbyła się gala "Most do Przyszłości". Przewodniczący Rady Miasta Krakowa, Rafał Komarewicz, przyznał wyróżnienia dla firm i przedsiębiorców, aktywnie wspierających edukację uczniów krakowskich szkół zawodowych i technicznych. Uhonorowano 170 laureatów, reprezentujących różne sektory biznesu. Na galę została zaproszona również Pani Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych nr 4, Beata Ostafin-Ostrowska.

- Wyróżnienia które dziś wręczamy, noszą nazwę "Most do Przyszłości", co jest alegorią dla roli, jaką firmy odgrywają w życiu uczniów. Firmy są jak mosty, które łączą świat szkolny z zawodowym. Dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu, młodzi ludzie mają szansę przekroczyć ten most i rozpocząć swoją karierę zawodową. Pomoc w postaci oferowania praktyk zawodowych, szkoleń czy mentorstwa pozwala na rozwijanie ich umiejętności i zdobywanie cennego doświadczenia. W ten sposób budujemy most, który pozwala na swobodne przemieszczanie się między światem szkolnym a zawodowym, umożliwiając przyszłym specjalistom rozwój w dziedzinach, które ich interesują i są dla nich ważne – przemawiał do wyróżnionych Rafał Komarewicz, Przewodniczący Rady Miasta Krakowa.

• Dzień Logistyka

• Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Logistyka, który odbędzie się 29.05.2023r. Szczegóły na plakacie.

• Zebranie z Rodzicami

Informujemy, że najbliższe zebranie z Rodzicami odbędzie się we wtorek, 23 maja, o godzinie 18.00.

1A - sala 30

1B - sala 13

1C - sala 33

1D - sala 12

1E - sala 10

2A - sala 2

2B - sala 12a

2C - sala 27

3A - sala 31

3B - sala 32

3C - sala 1

4TLP - sala 28

• Dzień Otwarty w ZSM4

• Serdecznie zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty w ZSM4, który odbędzie się w poniedziałek, 29 maja, od godziny 12.00 do 18.00.