• Zebranie z rodzicami.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zebranie Wychowawców z Rodzicami odbędzie się 27.09.2022 r o godz. 18:30.

2 A p. A. Marks - sala 2
            2 B p. M. Strączyńska - sala 30
            2 C p. P. Kuczerek - sala 12
            3 A p. W. Pająk - sala 31
            3 B p. R. Piróg - sala 27
            3 C p. M. Ciapka - sala 28
            4 TLG p. K. Oblamska-Janowska - sala 33
            4 TLP p. E. Bochniak - sala 1

Dyrekcja ZSM4

• Świadectwa dojrzałości z egzaminów maturalnych poprawkowych.

uprzejmie informujemy, że świadectwa dojrzałości z egzaminów maturalnych poprawkowych będą do obioru w sekretariacie uczniowskim w dn. 9.09.2022 r., w godz. 13:00-14:00.

• Witamy!

• Szanowna Młodzieży,

Po raz kolejny spotykamy się pierwszego września, by rozpocząć nowy rok szkolny. Zawsze tego dnia pamiętamy, że w 1939 roku Wasi rówieśnicy nie mieli możliwości zasiąść w szkolnych ławkach, by móc zdobywać wiedzę. Wielu z nich nigdy do szkoły już nie powróciło oddając życie w walce o wolną ojczyznę, dlatego niezmiernie cieszę się, że mogę Was powitać w dniu 1.09.2022 r.

Życzę Wam na kolejne miesiące edukacji dużo sił i chęci do nauki, mądrości w podejmowaniu decyzji i wytrwałości w osiągnięciu upragnionych celów oraz wielu sukcesów.

Żywię głęboką nadzieję, że obecny rok szkolny 2022/23 będzie nie tylko dla nas pracowity, ale i udanie szczęśliwy.

Dyrektor Szkoły Beata Ostafin-Ostrowska