• Branżowa Szkoła I Stopnia

• enlightened Elektromechanik pojazdów samochodowych

Elektromechanik pojazdów samochodowych to osoba, która posiada oczywiście podstawowe wiadomości z budowy i obsługi pojazdów ale także wiadomości i umiejętności w zakresie diagnostyki i naprawy elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, na bieżąco aktualizuje swoje wiadomości i zdobywa nowe umiejętności.
          Film o zawodzie: >>tutaj<<.

Oferta nie obowiązuje w roku szkolnym 2023/2024.

enlightened Lakiernik

Lakiernik jest to osoba malująca lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola sprawności narzędzi.
          Film o zawodzie: >>tutaj<<.

Oferta nie obowiązuje w roku szkolnym 2023/2024.

enlightened Mechanik pojazdów samochodowych

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów.
          Film o zawodzie: >>tutaj<<.

enlightened - zgodnie z obwieszczeniem MEN (27.01.2021) na absolwentów tego kierunku istnieje istotne lub umiarkowane zapotrzebowanie na rynku pracy.

Opisy zawodów pochodzą ze strony pracuj.pl