• Wymagane dokumenty:

1. Podanie o przyjęcie do szkoły wydrukowane z systemu Omikron.
        2. Kwestionariusz kandydata (kwestionariusz.pdf).
        3. ​Oryginał lub poświadczona przez Dyrektora szkoły kopia:
        • świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,
        • zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
        1. Karta zdrowia.
        2. Aktualne 2 zdjęcia legitymacyjne kandydata, zgodne z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych (na odwrocie każdego zdjęcia należy podać nazwisko i imię oraz PESEL).

Złożenie przez kandydata ww. dokumentów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na dokonanie wpisu na listę uczniów oraz na przetwarzanie danych w ramach procedur rekrutacyjnych.

W związku z prowadzoną rekrutacją internetową, złożenie ww. dokumentów będzie poprzedzone rejestracją kandydatów w systemie Omikron.

Komisja Rekrutacyjna zobowiązana jest do weryfikacji poprawności uzupełnionych danych w Podaniu.

1. 5. Zakwalifikowani kandydaci zobowiązani są do przedłożenia zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu.