•

Technikum nr 30 w ramach programu ERASMUS+ od lat aktywnie współpracuje z partnerami zagranicznymi, umożliwiając uczniom rozwój zawodowy i osobisty na arenie międzynarodowej. Dzięki temu programowi młodzież ma okazję zdobywać cenne doświadczenia zawodowe, odbywając praktyki w renomowanych firmach i instytucjach w różnych krajach Europy.

Jednym z najważniejszych elementów współpracy z ERASMUS+ są praktyki zagraniczne, które pozwalają uczniom na bezpośrednie zetknięcie się z rynkiem pracy w innych krajach, poznanie nowych technologii oraz rozwijanie umiejętności językowych. W ostatnich latach uczniowie naszej szkoły mieli niepowtarzalną okazję odbyć praktyki zawodowe m.in. w Hiszpanii oraz Szwecji. Pozwoliły one uczniom nie tylko na rozwijanie umiejętności zawodowych, ale również na poznanie kultury kraju oraz jego tradycji; zapoznali się również z innowacyjnymi technologiami oraz podejściem do pracy charakterystycznym dla krajów skandynawskich. Uczestnicy praktyk docenili nie tylko zdobyte umiejętności zawodowe, ale także możliwość nawiązania kontaktów, które mogą być pomocne w przyszłej karierze zawodowej. Uczniowie wrócili z doświadczeniami, które wzbogaciły ich wiedzę o nowoczesne rozwiązania stosowane w europejskich przedsiębiorstwach.

Dokumenty dla uczniów 2023/2024:

Regulamin: REGULAMIN_REKRUTACJI.pdf

Formularz zgłoszeniowy SZWECJA: Formularz zgłoszeniowy SZWECJA

Formularz zgłoszeniowy HISZPANIA: Formularz zgłoszeniowy HISZPANIA

Zgoda rodziców na udział w projekcie SZWECJA: Zgoda rodziców SZWECJA

Zgoda rodziców na udział w projekcie HISZPANIA: Zgoda rodziców HISZPANIA

Oświadczenie zdrowotne SZWECJA (dla pełnoletniego uczestnika): Oświadczenie zdrowotne SZWECJA

Oświadczenie zdrowotne HISZPANIA(dla pełnoletniego uczestnika): Oświadczenie zdrowotne HISZPANIA

Dokumenty dla nauczycieli 2023/2024:

JOB-SHADOWING: Formularz_zgloszeniowy

REGULAMIN: Regulamin rekrutacji szkolenia dla nauczycieli job shadowing