• Rozdanie świadectw maturalnych 2023

• Uwaga Maturzyści 2023!

Rozdanie świadectw maturalnych odbędzie się dnia 7 lipca 2023 (piątek):

od godz.9.00 do 12.30 w sekretariacie szkoły.

Odbiór świadectw maturalnych dla maturzystów z lat poprzednich jest możliwy 7 lipca od godz. 10.30 w sekretariacie szkoły.

Uwaga! Odbiór świadectw maturalnych jest osobisty lub na podstawie złożonego wcześniej w sekretariacie szkoły upoważnienia lub z upoważnieniem notarialnym.

Uwaga maturzyści! W przypadku nie zdania egzaminu maturalnego z jednego przedmiotu, można przystąpić do egzaminu poprawkowego w sierpniu. W tym celu należy w macierzystej szkole złożyć pisemne oświadczenie o chęci przystąpienia do egzaminu poprawkowego (załącznik nr 7). Oświadczenie o chęci przystąpienia do egzaminu maturalnego należy złożyć osobiście do dnia 14 lipca 2023 roku w sekretariacie szkoły w godzinach pracy sekretariatu.

Formularz wniosku, oświadczenia (załącznik nr 7) w postaci edytowalnej (docx) można znaleźć na stronie internetowej OKE Kraków (www.oke.krakow.pl -> matura -> organizacja -> załączniki).

Pisemny poprawkowy egzamin maturalny odbędzie się dnia 22.08.2023 o godz. 9.00.