• - technik awionik
      - technik eksploatacji portów i terminali
      - technik lotniskowych służb operacyjnych
      - technik mechanik lotniczy
    • Kierunki kształcenia
    • W swojej ofercie mamy również kierunki związane z mechaniką:
      - technik mechanik
      - technik pojazdów samochodowych
      - technik spawalnictwa
    • Kierunki kształcenia
    • Od roku szkolnego 2020/2021 możesz wybrać również kolejny zawód przyszłości: technik logistyk.

• DZIEŃ OTWARTY

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Zespołu Szkół Mechanicznych nr 4!
          Sobota, 23.03.2024, godz. 9:00-13:00. Czeka na Was mnóstwo atrakcji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

• Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy Lotniczej

Szanowni Uczniowie,
          mamy zaszczyt zaprosić Was na Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy Lotniczej, który odbędzie się 26 marca 2024 roku. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników lotnictwa, aby wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami w tej pasjonującej dziedzinie. Konkurs będzie składał się z III etapów i będzie obejmował szeroki zakres tematyczny.
          Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 25 marca 2024. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania swojej chęci udziału oraz do poznania szczegółowego zakresu tematycznego poszczególnych etapów u koordynatora konkursu, pana Kamila Brzozowskiego. Czekają na Was nie tylko fascynujące pytania i wyzwania, ale także szansa na zdobycie ciekawych nagród.
          Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

• Konkurs

Do finału Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej zakwalifikował się uczeń klasy 1E, Krzysztof Steczko. Finał odbędzie się 13 kwietnia w Seminarium Duchownym w Krakowie.

Trzech uczniów (Krzysztof Steczko 1E, Kacper Marchewczyk 1E, Wiktor Winiarz 3B) będzie również reprezentowało Szkołę w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej 18 kwietnia.

• Politechnika Śląska
    • LSTECHNICS